Nezařazené

Je lepšie hotovostné alebo online pôžička

Trh s pôžičkami je celkom rozmanitý. Preto môžu vzniknúť aj zaujímavá porovnanie. Akou cestou sa vydať, ak premýšľate nad tým, či pre vás budú lepšou voľbou hotovostné, alebo online pôžičky? Pozrite sa.

Vybavenie

U oboch sú výhody spojené s tým, že veľakrát nie je nutné kamkoľvek chodiť. Keď vezmeme do úvahy hotovostné pôžičky, sú zaujímavé v tom, že priamo k vám domov príde obchodný zástupca, kde s vami spíše všetko potrebné. Pri druhej možnosti láka, že všetko vybavíte online. Keďže je často možné urobiť tak kedykoľvek, bez nutnosti dohody s konkrétnou osobou, vychádzajú predsa len o niečo lepšie.

Výška finančnej čiastky

Ak vám záleží na tom, koľko peňazí dostanete, je nutné povedať, že oveľa lepšie v tomto smere vychádzajú hotovostné pôžičky. Možno ich zaradiť do segmentu spotrebiteľských úverov, kde nemusí byť problémom desaťtisícové, alebo stotisícové pôžičky. Online pôžičky sú naopak charakteristické tým, že sú k dispozícii sumy v rádoch niekoľkých tisícov korún.

Schválenie

Aj keď sú platné určité zákony, stále je veľa poskytovateľov, ktorí na klientov hľadia hlavne individuálne. A to jasne nahráva tomu, že online pôžičky sú s ohľadom na jednoduchosť získanie oveľa lepšou voľbou. Je to dané okrem iného aj tým, že poskytované sumy sú menšie a tak je jasné, že tu určitá benevolencia musí byť. U hotovostných pôžičiek je bonita posudzovaná oveľa prísnejšie.

Rýchlosť získanie peňazí

Ak využijete online pôžičky s rýchlym a automatickým vybavením, a prevod bude realizovaný v rámci rovnakej banky, je možné mať peniaze aj za pár desiatok mínu. Sú ale aj prípady, keď vybavenie trvá dlhšie, rovnako ako sú aj prípady, kedy musíme myslieť na dĺžku prevodu medzi bankami. Preto môže byť v niektorých prípadoch rýchlejší hotovostné pôžička. Stačí, aby mal dostatok času obchodný zástupca, prípadne nemusí byť problém dôjsť si pre peniaze napríklad priamo na pobočku.

Přidat komentář

Klikněte s napište komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *